AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare

Admin

Mesaje : 54
Data de înscriere : 02/01/2009

Regulament de Joc Empty
MesajSubiect: Regulament de Joc   Regulament de Joc Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 7:58 pm

Regulament De Joc Fifa World :

1.Meciurile se joaca 90 minute fara prelungiri in caz de egalitate
2.Punctajul se acorda:
-Victorie: 3 pct
-Egal: 1 pct
-Infrangere: 0 pct
3.In cazul intreruperii meciului din cauza unei conexiuni slabe,veti relua meciul si veti juca restul de timp ce a ramas din minutul intreruperii pana in minutul 90 al partidei,scorul considerandu-se cel ce era inainte de a se intrerupe.
4.La sfarsitul meciului cine apasa ALT+TAB sau butonul WINDOWS si iese,adversarului aparandu-i pe ecran: 'Connection Lost' va fi doar avertizat la primele 2 abateri,apoi la a 3a invins la masa verde sau chiar exclus din campionat.